Doufej v nejlepší, připravuj se na nejhorší

Únorová challenge

9. března 2010 v 10:05 | Katie |  Tvoření
Na únor jsem měla překvapivě vymýšlet zadání challenge já. Hm, ale co převratného asi tak vymyslet, když na sklonku loňského roku jsem ze sebe při scrapmaratonu vyždímala téměř 42 podmínek? Celou noc jsem dumala a nakonec jsem se rozhodla - občas se zadávají i témata challenge, jako třeba dovolená, malý zázrak, místo které mám ráda,... tak proč nezadat také téma a to téma, co se nás týká nejvíce, tedy proč nezadat téma "JÁ".
A bylo to, holky měly vytvořit stránku o sobě, stránku, která by o nich něco vypovídala... Je pravdou, že zas tak převratné to téma není, protože si mezi sebou vyměňujeme stránky "Moje nej", které jsou také vlastně o nás, ale já jsem chtěla, aby se holky na své stránce trochu "odkopaly".

Na první stránku jsem nečekala ani dlouho, poslala ji Ekulka a stránka byla úžasná, měla nápad, vtip a bezchybné provedení. Druhá stránka nepřicházela a nepřicházela.... Ještě dva dny před uzávěrkou soutěže jsem měla asi jen 5 stránek a začala jsem panikařit, že budu mít historicky nejnižší účast. Ale naštěstí většina holek je na tom stejně jako já - stíhá vše na poslední chvíli :-) Takže nakonec se mi sešlo 15 nádherných stránek včetně tří stránek, jejichž autorky se soutěže zúčastnily poprvé. To bylo radosti!

Zbývalo jen půl hodiny do vyvěšení, takže jsem i já pomalu dokončila svou stránku - a protože jsem se na ní "odkopala" až hanba, musela jsem ji vyfotit ještě než jsem tam přidala text. Stránka tím bohužel dost utrpěla, ale nemůžu vědět, kdo všechno si třeba náhodou prohlíží scrapbook galerii, že, takže jsem kvalitu stránky oželela a radši si zachovala soukromí :-)

Moje stránka bez textu vypadá takto:


Použila jsem své oblíbené inkoustování barvou Timeless Sepia od Marvy Uchida, které cpu v podstatě na každou "vintage" stránku, dál jsem sáhla do krabice s razítky a vyřádila se s hodinami (od Maya Road a Inkadinkado), na stránku padl i číselník ze starého rozebraného budíku a pár ozubených koleček z téhož zdroje, kapičky Dew drops od Robin´s nest a kytičky hortenzie od Primy Marketing. Pak už jen malý proužek papíru Fancy Pants a papíru Rayher, který jsem zastřihla nůžkami od Fiskars a proděravěla děrovačkou téže firmy.

A o čem pojednává zde neviditelný journaling, neboli komentář? No je samozřejmě o mě, o tom, jaká jsem byla v 18 letech (to je ta první fotka, maturitní) a co jsem prožívala o 10 let později, když mi bylo 28 let (to je ta druhá, těhotenská fotka). Je umístěn přes celou 1/4 stránky, do levého horního rohu.

A po vyvěšení všech zúčastněných stránek už jsem jen psala a sčítala body. To je velká odpovědnost, takže jsem se s matematikou potýkala několikrát, než jsem se ujistila, že body mám zapsané opravdu správně a dokonce že jsem je i správně sečetla. Ono i v počtech 1+1+2+3 se dá udělat chyba, aspoň já toho schopná jsem.

První místo si vydobyla se svou stránkou už zmíněná Ekulka, druhá skončila nádherná stránka od Píďalky a na třetí místo se nakonec propasovala Aktijka, o jeden bod za ní skončila Gabreta. Je mi vždy líto, že na některé stránky se nedostane, protože všechny jsou svým způsobem krásné, ale to se nedá nic dělat. To je prostě soutěž a hra, a někdo musí vyhrát a někdo musí zůstat na dalších místech.

Takže jsem včera předala žezlo Ekulce a už se těším, co si na nás vymyslí ona.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KETA KETA | Web | 9. března 2010 v 10:29 | Reagovat

tyhle stránky mají smysl. krásná! jsem ráda, žes změnila názor a dala jsi na blog i své stránky. ty motivy jsou stejně důležité jako stránka sama.

2 Gabreta Gabreta | Web | 9. března 2010 v 10:37 | Reagovat

taky se mi tvoje stránka líbí, je tvoje a o tobě, opravdu si myslím, že se každá odhalila tak, jaká je:-). Hravá, chytrá, milá, dětská, romantická... I když ne tak "odkopala", jak by sis možná myslela, ale to opravdu nejde ven vystavovat ;-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama