Doufej v nejlepší, připravuj se na nejhorší

Projekt červen

26. června 2012 v 16:53 | Katie |  Tvoření
Projektové stránky zatím stíhám, stejně jako stránky diktátové a stránky do challenge, takže měsíčně mi přibydou alespoň čtyři hotové stránky (no, není to moc, ale každá stránka dobrá).

V měsíci červnu byl jedním z projektů lift nádherné stránky, líbila se mi hned na první kouknutí a tak jsem pečlivě vybírala fotku, kterou na stránku použiju. Žádnou fotku na výšku, která by se hodila, jsem nenašla, takže moje volba padla nakonec na fotku z mého dětství, na které jsem s dědou a svým bratrancem Kamilem. Nevybrala jsem ji jenom proto, že ji mám moc ráda, ale i z toho důvodu, že děda asi před třemi měsíci ulehl a už nevstal. Banální artróza ho připravila o chuť do života, vzala mu téměř všechny fyzické síly i dost sil duševních. Vypadá to prostě, že děda se připravuje na poslední chvíle svého života, ztratil zájem o televizi, o rádio, občas mluví z cesty, nezvládne osobní hygienu. Je mi z toho moc smutno, i když vím, že život má prostě svůj konec a dědovi je 91 let.... Pokud to jde, snažím se k němu s tátou jet, abych tátovi pomohla se o dědu postarat a abych dědu trochu potěšila pohlazením, slovem. A přitom si někdy říkám, jestli už v nohou postele nečeká babička, až bude děda připravený na cestu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fidula Fidula | E-mail | 2. července 2012 v 13:55 | Reagovat

Teda Katie, jsem dojatá. Nejen z té překrásné stránky, ale i z toho, jak krásně píšeš. Tímto chválím i ty oba texty k písničkám. Myslím, že je škoda, že se neživíš psaním.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama